Tmavě hnědé kožené křeslo Windsor & Co Madame

33 967 

Popis produktu

Křeslo Madame od značky Windsor & Co s čalouněním z pravé kůže si získá milovníky tohoto luxusního materiálu. Vrchní vrstva použité hovězí kůže je jemně embosovaná, díky čemuž je zachována její jemná struktura a na povrchu jsou viditelné její přírodní rysy. Tento designový kousek v odstínu tmavě hnědé s pohodlným opěradlem a praktickými područkami nabízí maximální komfort při sezení. Madame skvěle vynikne ve vintage i industriálně laděných interiérech. A pokud chcete dopřát ten pravý odpočinek i vašim unaveným nohám, můžete si pořídit také podnožku Madame a doladit tak každodenní relax k naprosté dokonalosti. Odpočívejte ve stylu!

Pozn.: Každá vrstva přírodní kůže se může lišit vzhledem a strukturou. Díky tomu se každý kus nábytku stává jedinečným. Potahová kůže se může srážet a roztahovat, čalounění se přizpůsobí podmínkám prostředí.

Tip: K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrn pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby zvenčí dovnitř, vyhněte se silnému tření mokrých vláken. Po odstranění skvrny nechte uschnout při pokojové teplotě. Před čištěním doporučujeme vyzkoušet čisticí prostředek na skryté části křesla, aby nedošlo k poškození kůže. Pro prodloužení životnosti čalounění doporučujeme chránit povrch před domácími mazlíčky.

 

Katalogové číslo: WIN_ARM_71_F1_MADAME6 Kategorie: , , ,
Výrobce:Windsor & Co

Související produkty