Grafitově šedá kožená podnožka Windsor & Co Madame 100 x 100 cm

20 424 

Popis produktu

Máte už obývací pokoj vybavený, ale stále vám tam něco chybí? Zkuste podnožku Madame od značky Windsor & Co s čalouněním z pravé kůže v grafitově šedém odstínu, které si získá milovníky tohoto luxusního materiálu. Vrchní vrstva použité hovězí kůže je jemně embosovaná, díky čemuž je zachována její jemná struktura a na povrchu jsou viditelné její přírodní rysy. Madame poslouží jako podnožka pro vaše unavené nohy nebo jako další možnost sezení pro rodinu či přátelé. Váš interiér může být dokonale sladěný – série Madame nabízí také křesla či pohovky, které skvěle vyniknou ve vintage i industriálně laděných interiérech. Odpočívejte ve stylu!

Pozn.: Každá vrstva přírodní kůže se může lišit vzhledem a strukturou. Díky tomu se každý kus nábytku stává jedinečným. Potahová kůže se může srážet a roztahovat, čalounění se přizpůsobí podmínkám prostředí.

Tip: K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrn pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby zvenčí dovnitř, vyhněte se silnému tření mokrých vláken. Po odstranění skvrny nechte uschnout při pokojové teplotě. Před čištěním doporučujeme vyzkoušet čisticí prostředek na skryté části křesla, aby nedošlo k poškození kůže. Pro prodloužení životnosti čalounění doporučujeme chránit povrch před domácími mazlíčky.

 

 

Katalogové číslo: WIN_POUF_71_F1_MADAME2 Kategorie: , , ,
Výrobce:Windsor & Co

Související produkty