CXL by Christian Lacroix Čokoládově hnědá kožená trojmístná pohovka CXL Camille 229 cm

112 391 

Popis produktu

Trojmístná pohovka Camille láká k posezení! Její hranaté úhly jsou zjemněny područkami v podobě polštářů. Optimální výšku sezení zaručuje černě lakovaná podnož, která čerpá inspiraci z industriálního stylu. Pohovka je čalouněna z pravé kůže, která působí příjemně na dotek. Kolekce Camille nabízí stejnou měrou funkčnost, estetiku a pohodlí. V kolekci jsou dále k dispozici rohové či dvoumístné pohovky nebo křesla v černé nebo v odstínech hnědé barvy. Tato elegantní a moderní pohovka je přesně to, co potřebujete k vylepšení svého obývacího pokoje nebo pracovny.

Pozn.: Každá vrstva přírodní kůže se může lišit vzhledem a strukturou. Díky tomu se každý kus nábytku stává jedinečným. Potahová kůže se může srážet a roztahovat, čalounění se přizpůsobí podmínkám prostředí.

Tip: K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrn pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby zvenčí dovnitř, vyhněte se silnému tření mokrých vláken. Po odstranění skvrny nechte uschnout při pokojové teplotě. Před čištěním doporučujeme vyzkoušet čisticí prostředek na skryté části pohovky, aby nedošlo k poškození kůže. Pro prodloužení životnosti čalounění doporučujeme chránit povrch před domácími mazlíčky.

 

Katalogové číslo: CXL_3S_71_F1_CAMILLE4 Kategorie: , , ,

Související produkty