CXL by Christian Lacroix Černé kožené křeslo CXL Camille

63 549 

Popis produktu

Křeslo Camille láká k posezení! Jeho hranaté úhly jsou zjemněny područkami v podobě polštářů. Optimální výšku sezení zaručuje černě lakovaná podnož, která čerpá inspiraci z industriálního stylu. Křeslo je čalouněno z pravé kůže, které působí příjemně na dotek. Kolekce Camille nabízí stejnou měrou funkčnost, estetiku a pohodlí. V kolekci jsou dále k dispozici rohové či dvoumístné nebo trojmístné pohovky v černé nebo v odstínech hnědé barvy. Tato elegantní a moderní pohovka je přesně to, co potřebujete k vylepšení svého obývacího pokoje nebo pracovny.

Pozn.: Každá vrstva přírodní kůže se může lišit vzhledem a strukturou. Díky tomu se každý kus nábytku stává jedinečným. Potahová kůže se může srážet a roztahovat, čalounění se přizpůsobí podmínkám prostředí.

Tip: K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrn pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby zvenčí dovnitř, vyhněte se silnému tření mokrých vláken. Po odstranění skvrny nechte uschnout při pokojové teplotě. Před čištěním doporučujeme vyzkoušet čisticí prostředek na skryté části křesla, aby nedošlo k poškození kůže. Pro prodloužení životnosti čalounění doporučujeme chránit povrch před domácími mazlíčky.

 

Katalogové číslo: CXL_ARM_71_F1_CAMILLE1 Kategorie: , , ,

Související produkty